tiistai, 02 helmikuu 2021 13:51

KJT Hockey ry hakee päätoimista toiminnanjohtajaa

Toiminnanjohtaja vastaa seuran päivittäisen toiminnan organisoinnista hallituksen hyväksymän strategian mukaisesti sekä valvoo talousarvion toteutumista yhdessä taloussihteerin kanssa. Seuratoiminnan kehittäminen yhdessä urheilutoiminnan työtekijöiden kanssa kuuluu niin ikään keskeisenä osana toiminnanjohtajan tehtäviin. Lisäksi tehtäviin kuuluu seuran hallinnoiman Keravan harjoitusjäähallin toiminnan johtaminen sekä seuran varainhankinnan vahvistaminen.
 
Tehtävän menestyksekäs hoitaminen vaatii tekijältään hyviä yhteistyötaitoja, organisointikykyä sekä talouden perusteiden ymmärtämistä. Tehtävään soveltuva seura- tai muu koulutus sekä aiempi kokemus seuratyöstä katsotaan eduksi.
 
Tehtävä täytetään 1.3. alkaen tai sopimuksen mukaan.
 
Vapaamuotoiset hakemukset ja CV palkkatoivomuksineen 14.2. mennessä osoitteeseen Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
 
Lisätietoja tehtävästä antavat:
 
Janne Mellin
Puheenjohtaja
p. 040 314 3249
 
Jesse Nuutinen
Toiminnanjohtaja
p. 044 340 3938

Olet nyt

Näin palvelu toimii

Julkaisemme tällä sivulla seurojen rekrytointi-ilmoituksia, joissa haetaan osa-aikaisia tai päätoimisia työntekijöitä. OTO-tehtävien haut tapahtuvat seurojen omien kanavien kautta.

Julkaistavat tekstit voi lähettää osoitteeseen: jutut@leijonat.fi

Etsi sivustolta